Popis
Lithium-iontová baterie s ochranou proti přepětí od společnosti Skyrich.
Technická data
| Napětí | 12 V |
| Kapacita | 4 Ah (10 Std) |
| Energie | 48 Wh |
| Provedení | Lithium Bezúdržbový |
| Aktivována | Ano |
| Startovací proud dle výrobce | 240 A |
| Délka | 134 mm |
| Šířka | 65 mm |
| Výška | 92 mm |
| Hmotnost – nalitý akumulátor | 0.9 kg |
| Typ připojení | Shora Zepředu |
| Plus pól | Přední vlevo |
| Minus pól | Přední vpravo |
| Odvětrání | Bez |
| Výrobce | Skyrich |





