Popis
| Uchycení nahoře | : Oko |
| Vnitřní průměr oka | : 14 mm |
| Délka | : 330 mm |
| Uchycení dole | : Oko |
| Vnitřní průměr oka | : 14 mm |
| Seřízení | : Plynulé seřízení pružiny |
| Barva pružiny | : Černá |
| Charakteristika pružiny | : 17-25 |
| Délka pružiny | : 200 mm |
| Průměr pružiny | : 46 mm |
| Expanzní nádobka | : Ne |
| Výrobce | : YSS |
| Průměr pístu | : 30 mm |
| Průměr pístnice | : 12 mm |
| HONDA | CB 400 SS | 400 | 2002-2007 | CB400SS2-3-4-5-6-7 |
| HONDA | CL 400 RS | 400 | 1998-2007 | |
| SUZUKI | GSX 400 E | 400 | 1980-1987 | GS40XF-GK53C |
| SUZUKI | GSX 400 F | 400 | 1981-1983 | GS40XF |
| SUZUKI | GSX 400 L | 400 | 1980-1983 | GS40XF |
| SUZUKI | GSX 400 S | 400 | 1983-1987 | GK53C |
| YAMAHA | XJ 400 | 400 | 1980-1985 | |
| YAMAHA | XJ 550 | 550 | 1981-1984 | 4V8 |





