Popis
Opěrné kolečko automaticky sklopné Winterhoff VK 60/BLH/255 SB
Automaticky sklopné opěrné pojezdové kolečko s navařenou přírubou pro přišroubování.
povolené statické zatížení: 500 kg
materiál kolečka: plná guma
průměr kolečka: 225 mm
šířka kolečka: 70 mm
průměr trubky : 60 mm
délka vysunutí: 235 mm + 235 mm (výklop)
Otáčením horní kličky se kolečko začne posunovat směrem dolů a vyklápět. V okamžiku, kdy je kolečko zcela vyklopené, dojde k jeho automatické aretaci ve vyklopené poloze.
Při zasouvání kolečka otáčením horní kličky se kolečko automaticky odaretuje a začne se sklápět.
| Výrobce: | WINTERHOFF |
|---|---|
| Maximální povolené statické zatížení: | 500 kg |
| Průměr tyče: | 60 mm |
| Výška (bez kličky): | 670 mm |
| Délka vytočení: | 235 + 235 mm |
| Hmotnost: | 12 kg |
| Průměr kolečka: | 225 mm |
| Šířka kolečka: | 70 mm |
| Materiál disku: | ocel |





