Popis
Opěrné kolečko AL-KO průměr 60 mm 200 x 50 mm (ocelový disk) 500 kg
Robustní opěrné pojezdové kolečko pro velké zatížení až500 kg s žárově zinkovanou trubkou .
Určeno pro uchycení do držáků pro průměr trubky 60 mm.
Po vysunutí se výsuvná část protáčí kolem svislé osy.
Při pojíždění s přívěsem lze tak snadno měnit směr jízdy.
Opatřeno maznicí pro běžnou údržbu kolečka.
| Výrobce: | AL-KO |
|---|---|
| Maximální povolené statické zatížení: | 500 kg |
| Průměr tyče: | 60 mm |
| Výška (bez kličky): | 530 mm |
| Délka vytočení: | 265 mm |
| Hmotnost: | 8 kg |
| Průměr kolečka: | 200 mm |
| Šířka kolečka: | 50 mm |
| Materiál disku: | ocel |





