Popis
Naviják ruční AL-KO Optima 901 plus (900 kg) s lanem 7mm/12,5 mm a držákem pro přepravníky vozidel
Naviják je určen k natahování vozidel a břemen na přívěsné vozíky.
Konstrukce a povrchová úprava odolává nepříznivým povětrnostním vlivům.
Pro přívěsy :
VEZEKO :
JUMBO , IMOLA , MONACO, LE MANS , CARGO svařovaný,
Agados Adam, Puma, Atlas,
Parametry:
| Výrobce: | VEZEKO |
|---|---|
| Maximální zatížení v tahu: | 900 kg |
| Automatická brzda: | Ano |
| Snadno odnímatelná klika: | Ne |
| Odvíjecí automatika: | Ne |
| Kapacita bubnu (lano): | 20 m |
| Kapacita bubnu (popruh): | 10 m |
| Poměr zpřevodování: | 8,75:1 |
| Manipulační síla: | 190 N |
| rozměr čtyřhranu na zastrčení | 41 x41 mm |
| pro vnitřní rozměr upevnňovacího jeklu : | 42 x 42 mm |
| Hmotnost: | 16 kg |





