Popis
Náprava nebržděná zesílená 1300kg KNOTT 100×4 – VG13M b1237 c1595
Nebrzděná náprava na přívěsy řady Vario A1, A2
G13, rozteč b=1237, rozteč šroubů na náboji 4×100, nosnost 1300kg
přívěsy VEZEKO VARIO
| Výrobce: | KNOTT |
|---|---|
| Brzděná/nebrzděná: | nebrzděná |
| Maximální zatížení nápravy: | 1350 kg |
| Šířka nápravy v montážních úchytech: | 1237 mm |
| Šířka nápravy přes dosedací plochy bubnů/nábojů: | 1595 mm |
| rozteč šroubů kol | 100×4 |
| Hmotnost : | 40 kg |
| Příprava pro tlumiče: | ne |
| Povolený zális kola (ET / IS): | 26-35 mm |
| Odolnost vůči vodě: | Standardní |
| Obj.číslo: | 725295-Y.002 |





