Popis
Náprava nebržděná 750kg KNOTT 100×4 – VG7L – b 1237 mm c 1595 mm 6A8670.001
Nebrzděná náprava na přívěsy řady Vario A1, A2
náprava VG7-L
rozteč šroubů pro upevnění b=1237mm
rozteč nábojů c=1595 mm
rozteč šroubů na náboji 4×100
nosnost 750 kg
přívěsy VEZEKO VARIO
| Výrobce: | KNOTT |
|---|---|
| Brzděná/nebrzděná: | nebrzděná |
| Maximální zatížení nápravy: | 750 kg |
| Šířka nápravy v montážních úchytech: | 1237 mm |
| Šířka nápravy přes dosedací plochy bubnů/nábojů: | 1595 mm |
| rozteč šroubů kol | 100×4 |
| Hmotnost : | 30 kg |
| Příprava pro tlumiče: | ne |
| Povolený zális kola (ET / IS): | 0-45 mm |
| Odolnost vůči vodě: | Standardní |
| Obj.číslo: | 6A8670.001 |





