Popis
Zadní tlumič YSS pro Malaguti F15, AGM GMX 450cc, Baotian, Benzhoun 50ccm OD220-330P-01-X 330mm
| Technická data | |
|---|---|
| Typ | : Kapalinový tlumič |
| Uchycení nahoře | : Oko |
| Vnitřní průměr oka | : 10 mm |
| Délka | : 330 mm |
| Uchycení dole | : Tlumiče |
| Šířka vidlic | : 20 mm |
| Seřízení | : Předpětí pružiny |
| Barva pružiny | : Černá |
| Charakteristika pružiny | : 25-35 |
| Délka pružiny | : 200 mm |
| Průměr pružiny | : 40 mm |
| Expanzní nádobka | : Ne |
| Výrobce | : YSS |
| Průměr pístu | : 22 mm |
| Průměr pístnice | : 10 mm |





