Popis
Náprava nebrzděná 750kg KNOTT VG7-L 750kg b1092 mm c1420 mm rozt. 100×4
Nebrzděná náprava na přívěsy řady DV a NP
VG7
rozteč b=1092 mm
šířka 1420 mm
rozteč šroubů na náboji 4×100
nosnost 750 kg
přívěsy VEZEKO DV a NP
| Výrobce: | KNOTT |
|---|---|
| Brzděná/nebrzděná: | nebrzděná |
| Maximální zatížení nápravy: | 750 kg |
| Šířka nápravy v montážních úchytech: | 1092 mm |
| Šířka nápravy přes dosedací plochy bubnů/nábojů: | 1420 mm |
| rozteč šroubů kol | 100×4 |
| Hmotnost : | 27 kg |
| Příprava pro tlumiče: | ne |
| Povolený zális kola (ET / IS): | 0-45 mm |
| Odolnost vůči vodě: | Standardní |
| Obj.číslo: | 6A8670.002 |





