Popis
opěrné kolečko Bunte ST 48/200 VB (ocelový disk) 150 kg
používané především u vozíků do 750 kg
Výškově stavitelné opěrné pojezdové kolečko s pohodlnou kličkou, vhodné pro nebrzděné i brděné přívěsy.
Disk kolečka je vyroben z pozinkovaného plechu.
Otočné madlo možňuje pohodlný úchop při točení kličkou.
Po vysunutí se výsuvná část protáčí kolem svislé osy.
Při pojíždění s přívěsem lze tak snadno měnit směr jízdy.
| Výrobce: | Bünte |
|---|---|
| Maximální povolené statické zatížení: | 150 kg |
| Průměr tyče: | 48 mm |
| Výška (bez kličky): | 505 mm |
| Délka vytočení: | 220 mm |
| Průměr kolečka: | 200 mm |
| Šířka kolečka: | 50 mm |
| Materiál disku: | ocel |





