Popis
Náprava pro SPORTJACHT OPTIMA 700 (750kg),AL-KO a=1140 mm, 100×4
boční úchyty
| Výrobce: | AL-KO |
|---|---|
| Brzděná/nebrzděná: | nebrzděná |
| Maximální zatížení nápravy: | 750 kg |
| Šířka nápravy v montážních úchytech: | 1140 mm |
| Šířka nápravy přes dosedací plochy bubnů/nábojů: | 1490 mm |
| rozteč šroubů kol | 100×4 |
| Kolová jednotka: | AL-KO typ 1636 |
| Příprava pro tlumiče: | ne |
| Úhel ramen: | 30 ° |
| Hmotnost: | 30 kg |
| Odolnost vůči vodě: | Standardní |
| Obj.číslo: | 1426088 |
| INT.ozn | 0405617NAPSPORTJACHT |





