Popis
Opěrné kolečko AL-KO průměr 48 200 x 50 mm (ocelový disk) 300 kg
| Výrobce: | AL-KO |
|---|---|
| Maximální povolené statické zatížení: | 300 kg |
| Průměr tyče: | 48 mm |
| Výška (bez kličky): | 550 mm |
| Délka vytočení: | 250 mm |
| Hmotnost: | 7 kg |
| Průměr kolečka: | 200 mm |
| Šířka kolečka: | 50 mm |
| Materiál disku: | ocel |





